Olympijský park na Lipně nabídne divákům v pátek od 18:00 fotbalovou lahůdku. Proti sobě se totiž střetne výběr hráčů Dynama nad třicet pět let a stříbrný tým z Eura 1996. Utkání proběhne na fotbalovém hřišti v Loučovicích.

Páteční program v olympijském parku na Lipně zpestří souboj fotbalových legend. V Loučovicích proti sobě nastoupí výběr hráčů Dynama nad 35 let a vicemistři mistrovství Evropy z roku 1996. Jihočeský celek vybíral dlouholetý reprezentant a odchovanec zdejšího fotbalu Karel Poborský, tým soupeře seskládal další vynikající reprezentant Pavel Kuka.

Permanentkáři Dynama měli možnost vyzvednout si na sekretariátu klubu volnou vstupenku, pro dospělé jinak stojí lístek 50 korun. Mládež do osmnácti let má se zvláštní vstupenkou vstup zdarma. Exhibiční zápas startuje od osmnácti hodin na loučovickém fotbalovém hřišti.

Výběr Dynama nad 35 let:
Pavol Švantner, Radek Černý, Jiří Lerch, Roman Lengyel, David Horejš, Stanislav Marek, Jaromír Plocek, Martin Vozábal, Lukáš Adam, Jiří Povišer, Karel Vácha, Luboš Pecka, Miroslav Hanousek, Jiří Anderle, Radek Šíma, Václav Mrkvička, Marek Peterka, Milan Přibyl.

Omlazená sestava vybojovala postup do třetího kola MOL Cupu (10.8.2016)

Fotbalisté z jihočeské metropole porazili divizní Český Brod 4:3 a zajistili si postup do třetího kola MOL Cupu. Jihočeši vedli po půli 3:1 díky brankám Čermáka a Benáta, jenže ve druhé půli domácí srovnali. Vítěznou branku nakonec vstřelil v 86. minutě Pavel Novák. V dalším zápase Dynamo hostí na svém stadionu Vítkovice v neděli od 17:00.