A-tým staršího dorostu si jarní část soutěže zatím nadmíru užívá. Nemusel prozatím nikam cestovat, nedostal ani jedinou branku a všechny zápasy vyhrál. Po odkladu utkání v Plzni se Dynamo i potřetí v řadě představilo doma a soupeř z Jihlavy mu nebyl těžkou překážkou. Skálovy svěřenci zvítězili 3:0 po brankách Jasanského, Plišky a Nováka. Jihočechům patří v tabulce nejvyšší soutěže pátá příčka, na záda se jim dívají i obě pražská "S".

To mladší dorostenci si pocit vítězství užili na jaře poprvé a to až po pořádné přestřelce. O vítězství 4:3 rozhodl svou trefou v 70. minutě Lovička (na snímku). Předtím za domácí skóroval dvakrát Rein a už v první minutě Vršecký. "Infarktový zápas se musel divákům líbit, horší je to ale s nervy trenérů!" postěžoval si domácí kouč Jiří Vlček.

Starší dorost, 1. liga: Dynamo - Jihlava 3:0 - více o zápase
Mladší dorost, 1. liga: Dynamo - Jihlava 4:3 - více o zápase