Přestože měl starší dorost Dynama v utkání na půdě Hradce Králové na dosah tři body, nakonec si z východu Čech smolně neodváží ani jediný. Až do 70. minuty hosté bez problémů svou aktivní hrou kontrolovali jednobrankový náskok, který v úvodu utkání zajistil po sehraném signálu Kosobud. Jenže potom rozhodčí velmi přísně potrestal Jihočechy pokutovým kopem a bylo srovnáno. Osm minut před koncem Votroci uzmuli všechny body, když opět po chybném rozhodnutí dostali možnost rozehrávat dva rohové kopy, z nichž druhý proměnili ve vítěznou branku. Trenér Miroslav Soukup nebyl pochopitelně s výkonem rozhodčích spokojen: "Nerad se vymlouvám na rozhodčí, ale tentokrát systematicky podporovali domácí. Celková atmosféra zápasu naznačovala, že tam nemáme vyhrát. Je to škoda, protože minimálně bod jsme si za svůj výkon zasloužili."

Právě jeden bod pro sebe vybojovali v následujícím zápase mladší dorostenci. O srovnání stavu na konečných 1:1 se postaral deset minut před koncem Kaňák (na snímku). Trenér Jiří Vlček byl ale více než s výkonem spokojen s výsledkem. "Podali jsme jen průměrný výkon, kupili jsme v prvním poločase chyby v obraně, které musel napravovat gólman Vršecký. Prosadili jsme se až po změně rozestavení," uvedl kouč Dynama.

Starší dorost, liga:, Hradec Králové - Dynamo 2:1, více o zápase
Mladší dorost, liga:, Hradec Králové - Dynamo 1:1, více o zápase