V úvodním utkání strakonického turnaje se domácímu diviznímu týmu postavili mladíci českobudějovického Dynama pod vedením Pavla Tobiáše. Také se brzy ujali vedení, ale svěřenci trenéra Přemysla Šrouba měli o průběhu střetnutí jinou představu. Za pár minut vyrovnali a dokonce otočili průběh ve svůj prospěch. Hosté stačili ještě srovnat krok, ale zkušenější strakoničtí fotbalisté si už nenechali první turnajové body uniknout.

Hosté se radovali poprvé už v 6. minutě. Po centru Petraně z přímého kopu z levé strany , vyskočil v pokutovém území nejvýše Holub a překonal Kučeru – 0:1. Ovšem těsně před uplynutím první čtvrthodinky utkání unikl po levé straně Patrik Káník, nacentroval před bránu a volný Červenka neměl problém zblízka dopravit míč do sítě – 1:1. Do konce poločasu ještě stačili domácí jít do vedení, když ve 40. minutě založili opět z levé strany útočnou akci. Tentokrát centroval Říský a skóroval Hanzlík – 2:1.

Těsně po přestávce, v 52. minutě, tentokrát po centru Červenky z pravé strany se opět hlavou prosadil Hanzlík – 3:1. O deset minut později ale domácí obránci nestačili zastavit rychlonohého Repu. Ten si s nimi pohrál a zblízka nedal Švehlovi střelou k tyči sebemenší šanci a snížil – 3:2. Střelecký účet utkání uzavřel v 82. minutě Patrik Káník, který zaskočil českobudějovického gólmana střelou z přímého kopu doprostřed brány – 4:2.

SK Strakonice 1908 – SK Dynamo České Budějovice U19 4:2 (2:1)
Branky: 40. a 52. Hanzlík, 14. Červenka, 82. P. Káník – 6. Holub, 63. Repa.
Rozhodčí: Dunovský – Rejšek, Raba.
Diváků: 30.

Sestava Strakonic: Kučera (46. Švehla) – Cibulka (46. M. Šrámek), Hajdušek, Legdan (46. M. Káník), Černý – Mráz, Benedikt, P. Káník, Říský – Červenka, Hanzlík.
SK Dynamo ČB U19: Liška ( 46. Mulawa) – Marhoun, Paldan, Holub, David – Sajtl, Vokatý, Krejčí, Petraň – Novák, Němec. Střídali Posinger, Příhoda, Král, Rozkošný, Repa, Svoboda, Osuch.