Fotbalisté Strakonic si v letošní sezoně připsali první letošní porážku. Bez několika hráčů základní sestavy prohráli ve Voticích 3:0 a v průběžné tabulce mají na prvním místě už pouze jednobodový náskok před druhým Benešovem. V dalším kole Jihočeši přivítají béčko Slavie Praha.

SK Marila Votice - SK Strakonice 1908 3:0 (3:0)
Branky:
30. a 35. Jurdík, 45. Polodna.
Rozhodčí: Langer - Schröter, Martínek.
ŽK: 2:2.
Diváci: 280.

Sestava Strakonic: Rojík – Dvořák, Sláma, Janů, Horejš – Němec, Rein (83. Hájek), Benedikt (86. Chvosta), Repa – Glazunov, Káník (68. Šimánek).

Trenéru Strakonic Jindřichu Dejmalovi chybělo hned kvarteto hráčů obvyklé základní sestavy. Zkušený stratég se musel obejít bez Petráně, Leštiny, Bambuleho a brankáře Lišky. Domácí Votice na svého soka vlétly a o osudu duelu rozhodly již v prvním poločase. Dvakrát se prosadil Jurdík a v poslední minutě první části skóroval Polodna. Přestože se Strakonice snažily ve druhé půli o zvrat duelu, utkání skončilo poločasovým skóre 3:0.