Farma budějovického Dynama si připsala další výhru a upevnila si první místo v divizní tabulce. Tým Strakonic na domácím hřišti rozstřílel nováčka soutěže z Českého Krumlova vysoko 5:1. O branky vítězů se postarali Rein, Horejš, Benedikt, Glazunov a Hájek.

SK Strakonice 1908 – FK Slavoj Český Krumlov 5:1 (1:1)
Branky:
37. Rein, 66. Horejš, 68. Benedikt, 74. Glazunov, 90. Hájek – 28. Vacek.
Rozhodčí: Blaschke – Hock, Šimek.
ŽK: Káník, Glazunov, Petráň, Benedikt – Wagner, Pintér, Zatloukal, Beránek.
Diváci: 300.

Sestava Strakonic: Rojík – Horejš, Sláma, Janů, Leština – Rein (58. Glazunov), Bambule (38. Benedikt), Petráň, Repa (85. Hájek) – Němec, Káník.

Strakoničtí fotbalisté ve druhém domácí utkání v řadě prohrávali jako první. Vedoucí branku Českého Krumlova zaznamenal po necelé půlhodině hry Vacek, jenž dorazil Baboučkovu střelu – 0:1. Vyrovnání domácích přišlo o devět minut později. Rein se opřel za hranicí velkého vápna do míče, který si do protipohybu gólmana tečoval stále diskutující Jakub Zatloukal – 1:1.

Favorizovaný domácí tým dokázal strhnout vedení na svoji stranu v 66. minutě. Horejš byl důrazný na hranici šestnáctky, vybojoval balon a trefil se přesně k tyči – 2:1. O tři minuty později už bylo vymalováno. Hlavou se trefil po rohovém kopu střídající Benedikt – 3:1. Čtvrtou trefu obstaral v 68. minutě Glazunov, skóroval ve skluzu po Káníkově přízemním centru. Konečnou podobu výsledku 5:1 udělil v poslední minutě po pěkné individuální akci Hájek. Vyslal krásnou střelu, kterou do vlastní sítě ještě tečoval stoper Jan Pintér.