V právě skončeném přípravném období vystřídal trenér Tobiáš celkem 28 hráčů. Někteří z nich odehráli téměř všechny minuty (nejvíce toho odehrál stoper David Horejš) a naopak někteří do kádru Dynama teprve pozvolna nakukovali. Jihočeši absolvovali dvě soustředění – první na Šumavě a druhé v rakouském Saalfeldenu. Zúčastnili se také dvou turnajů v Nové Včelnici (3. místo) a Hlinsku (3. místo).

Přípravné zápasy - léto 2004

Z celkového počtu jedenácti přípravných zápasů dokázali ve čtyřech utkání Jihočeši vyhrát, šestkrát remízovali a jen jednou poznali hořkost porážky (na turnaji v Hlinsku 0:1 s Hradcem Králové). Svěřenci trenéra Tobiáše stihli nastřílet celkem 24 branek (průměr na zápas 2,18) a v jejich síti skončilo sedm míčů z kopaček soupeře.

Kopačky obulo celkem 28 fotbalistů, střelecky se prosadilo celkem dvanáct z nich. Nejvíce minut odehrál střední obránce David Horejš (725 minut, maximum bylo 890). Naopak méně než 100 minut odehráli Pivoňka (45), Pravda (45) a Gruber (45). Nejlepším střelcem přípravného období byl kanonýr David Lafata, kterému stačilo pouhých 251 minut k tomu, aby vstřelil pět branek. Střelecky se dařilo i Kuličovi (4) a Myšákovi (3).

V brance Dynama se objevili celkem tři brankáři – Miroslav Filipko, Jakub Kafka a Zdeněk Křížek. Nejvíce toho odehrál Filipko (445 minut/4 obdržené branky), dále pak Kafka (270/3) a ani jeden gól nedostal Křížek, když odchytal 145 minut.

3. července
Austria Vídeň - SK Dynamo Č. Budějovice 1:1 (0:0)
Branky: 89. Rushfeldt - 83. Myšák
Sestava: Filipko - Kladrubský (46. Penner), Horejš, Homoláč, Leština (46. Rožboud) - Jos. Němec (46. Adam), Chlebek, Vozábal, Plocek (46. Svoboda) - Kulič (72. Skopalík), Lafata (46. Myšák)

6. července
SK Dynamo Č. Budějovice - SC Xaverov Horní Počernice 3:0 (1:0)
Branky: 40. a 70. z pen. Lafata, 72. Adam
Sestava: Filipko (46. Křížek) - Kladrubský (46. Rožboud), Horejš (46. Dobrotka), Homoláč (46. Penner), Leština - Svoboda, Vozábal (46. Adam), Chlebek (46. Skopalík), Plocek - Kulič (46. Myšák), Lafata

10. července (Turnaj v Nové Včelnici)
SK Dynamo Č. Budějovice - 1.FC Synot 1:1 (0:1) - 1:4 na p.k.
Branky: 21. Rajnoch - 50. Dvořák
Sestava: 1.poločas: Filipko - Dobrotka, Horejš, Homoláč, Leština - Němec, Chlebek, Vozábal, Plocek - Myšák, Kulič, 2.poločas: Křížek - Kladrubský, Horejš, Homoláč, Penner - Rožboud, Adam, Dvořák, Grznár - Matoušek, Svoboda

10. července (Turnaj v Nové Včelnici) - o 3.místo
SK Dynamo Č. Budějovice - Slavia 2:2 (0:0) - 4:3 na p.k.
Branky: 55. Vozábal, 61. Kulič - 37. Piták, 46. z pen. Sedláček
Sestava: 1.poločas: Křížek - Kladrubský, Horejš, Homoláč, Penner - Rožboud, Adam, Dvořák, Grznár - Matoušek, Svoboda 2.poločas: Filipko - Dobrotka, Horejš, Penner, Leština - Němec, Chlebek, Vozábal, Plocek - Myšák, Kulič

13. července (Střelecký ostrov)
SK Dynamo Č. Budějovice - SK Strakonice  1:1 (1:0)
Branky: 1. Kulič - 72. Horejš R.
Sestava: 1.poločas: Filipko (30. Kafka) - Kladrubský, D. Horejš, Homoláč, Leština - Němec, Chlebek, Vozábal, Grznár - Myšák, Kulič 2.poločas: Kafka (60. Křížek) - Rožboud, Pivoňka, Penner, Plocek - Skopalík, Dvořák, Adam, Pravda - Matoušek, Svoboda

17.července (Turnaj v Hlinsku)
SK Dynamo Č. Budějovice - Hradec Králové 0:1 (0:1)
Branka: 6. Zemánek
Sestava: 1.poločas: Kafka - Rožboud, Horejš, Homoláč, Leština - Svoboda, Chlebek, Adam, Plocek - Myšák, Kulič 2. poločas: Filipko - Kladrubský, Horejš, Homoláč, Penner - Němec, Dvořák, Adam (40. Skopalík), Grznár - Smíšek, Matoušek

17.července (Turnaj v Hlinsku) o 3.místo
SK Dynamo Č. Budějovice - Drnovice 0:0, 5:3 na p.k.
Branky:
Sestava: 1. poločas: Filipko - Dvořák, Horejš, Homoláč, Leština - Němec, Svoboda, Chlebek, Grznár - Myšák, Kulič 2. poločas: Kafka - Kladrubský, Homoláč, Penner, Leština - Rožboud, Adam, Skopalík, Plocek - Matoušek, Smíšek

20. července (Bad Reichenhall, Rakousko)
SK Dynamo Č. Budějovice - Legia Varšava 1:1 (0:1)
Branka: 8. vlastní Homoláč - 55. Smíšek
Sestava: Filipko - Pončák (46. Rožboud), Horejš, Homoláč, Leština - Vozábal, Chlebek, Plocek, Svoboda (46. Adam) - Myšák (46. Matoušek), Kulič (46. M. Smíšek).

22. července (Bad Goisern, Rakousko)
SK Dynamo Č. Budějovice - FC Plymouth 2:0 (1:0)
Branky: 2. Matoušek, 60. Vozábal
Sestava: Kafka - Pončák (60. Rožboud), Horejš, Homoláč, Leština - Vozábal, Chlebek (35. Dvořák), Adam (46. Němec), Plocek (46. Svoboda) - Matoušek (46. Myšák), Kulič (46. Smíšek, 56. Grznár).

27. července (Střelecký ostrov)
SK Dynamo Č. Budějovice - Kaplice 9:0 (3:0)
Branky: 12. a 70. Lafata, 53. a 71. Myšák, 6. Kulič, 36. Grznár, 66. Gruber, 86. Svoboda, 88. Matoušek
Sestava: 1.poločas: Kafka - Pončák, Homoláč, Horejš, Leština - Němec, Vozábal, Chlebek, Grznár - Lafata, Kulič, 2.poločas: Filipko - Rožboud, Dvořák, Penner, Plocek - Němec (67. Lafata, 76. Pončák), Svoboda, Adam, Gruber - Matoušek, Myšák