Za třeskutého mrazu nastoupili ve středu fotbalisté B-týmu Dynama proti rezervnímu týmu Marily Příbram. Jihočeši pod vedením trenérské dvojice Poštulka Bernát byli po celou dobu zápasu lepším týmem a zaslouženě zvítězili v poměru 3:0, když se trefili Maruška, Kordík a z pokutového kopu Němec.
Uvnitř článku naleznete sestavy B-týmu.
Již ve čtvrté minutě otevřel skóre zápasu kapitán Tomáš Maruška, když zužitkoval přesný Pavelkův centr. O osm minut později byl ve vápně faulován Němec a sám postižený fotbalista zvýšil z pokutového kopu na 2:0. V průběhu druhého poločasu pečetil výsledek v pohodě hrající záložník Marcel Kordík.