Českobudějovické Dynamo má nadále neprostupnou defenzivu, ani ve třetím zápase sezony neinkasovalo. V severočeském Varnsdorfu ale Jihočeši tentokrát ani neskórovali, takže se oba celky rozešly smírně bez branek. V zápase měly oba týmy několik šancí, gólu se ale diváci nedočkali. Jihočeši se tak drží nadále ve vedoucí trojici.

Jihočeši nastoupili se dvěma změnami oproti vítězné sestavě z minulých kol, do sestavy se vrátil na pozici podhrota Petr Benát, doleva se posunul Ivo Táborský a zápas začal na lavičce tentokrát Roman Wermke. Na pravém kraji zálohy nahradil Jindřicha Kadulu Jakub Pešek. Varnsdorf vstoupil do zápasu s rozestavením 3-5-2 lépe a v úvodu měl lehce navrch. Richterův pokus ale skončil jen na horní síti Křížkovy branky. Po třinácti minutách měl velikou šanci forvard Durdevič, ale sám před Křížkem nechal vyniknout strakonického rodáka v brance Dynama.

Svěřenci Davida Horejše měli převahu v poli, šance si ale tolik nevytvářeli. Naopak Severočeši v první půli spálili několik slibných příležitostí. Jednu z nich měl ve dvacáté minutě Fotr, jenže jeho rána jen těsně minula levou tyč branky Českobudějovických. Hosté si velkou šanci vypracovali ve 23. minutě po rohovém kopu, kdy na přední tyči hlavičkoval zcela osamocený Šourek jen těsně nad. Když pak ani další rána Durdeviče neskončila v brance, šly oba celky do kabin za bezbrankového stavu.

Do druhé půle vstoupilo lépe Dynamo, na poslední chvíli musel domácí obránce Zieris musel zachraňovat situaci před střelcem Kalodem. Táborského přímý kop se do branky nevešel, hostující gólman Křížek se musel vyznamenat proti Richterovi, který byl před ním sám. Velkou šancí měl dvacet minut před koncem i Ivo Táborský na druhé straně, domácí brankář Samoel ale jeho ránu dokázal zneškodnit.

Zblízka se pak pokusil rozhodnout i kapitán Dynama Petr Benát, leč neuspěl. V závěru oba celky už hrály spíše na remízu, i když Jihočeši se snažili ještě urvat další tři body. Nakonec se ale Varnsdorf s Dynamem rozešly smírně 0:0.