Zápas SK Dynamo - Boleslav

Jiří Vlček, trenér: "Soupeř hrál fotbal, který bolel. Agresivním útočným presinkem nás v úvodu zápasu viditelně zaskočil! V prvních čtyřech minutách zápasu kopali Boleslavští čtyři rohy a z toho posledního po chybě Hanuse šli do vedení 0:1. Naštěstí pro nás Rein hned po minutě vyrovnal. Do vedení nás mohl dostat Rein, který šel sám na gólmana Slacha, ten jeho střelu však chytil. A do kolen nás dostalo dalších deset minut! To udělal Hanus dvě obrovské chyby a Boleslav nás trestala na 1:3. Těsně před ochodem do šaten přestřelil Vršecký branku Boleslavi z metru, a tak bylo v poločase mytí hlav. Hráči si kritiku vzali k srdci a druhá půle se hrála podle našich not. Bohužel ale z množství příležitostí jsme vytěžili pouze pokutový kop, z kterého Rein snížil v 55. minutě na 2:3. Tentýž hráč mohl v 58. minutě vyrovnat, nastřelil však pouze břevno. Boleslav už svoje vítězství uhájila."