Zápas SK Dynamo - Opava

Jiří Vlček, trenér: "Opavští neprohráli posledních pět kol a „nabuzeni“ přijeli i k nám. My po dvou porážkách jsme také chtěli předchozí výpadky odčinit, a tak utkání slibovalo boj a bylo to tak. V kvalitním zápase jsme byli lepší a zaslouženě body zůstaly doma. Již ve třetí minutě zápasu uvolnil Koutný na penaltě stojícího Repu, ten ale nastřelil pouze opavského brankáře. O pět minut později Sajtl šel sám, přehodil Klecha, ale na brankové čáře zachraňovali obránci. Vzápětí opět velmi dobře hrající Koutný poslal prudký centr před branku, Vršecký míč tečoval na zadní tyč, bohužel vedle. Opavští se mohli dočkat v 15. minutě, to šel Wedlich ze strany sám na Hanuse, přehodil ho, naštěstí Hanus míč doběhl a zachránil. Branka přišla po spolupráci Krále s Dvořákem, který míč zatáhl až k pokutovému území Opavy, přihrál Vršeckému, který křížnou střelou přes celou branku dal na 1:0.

Ve druhém poločase hra gradovala. V padesáté minutě mířil Tlapák do šibenice Klechovy branky, ten však bravurně zachránil. Nestačil však o dvě minuty později na bombu Reina - 2:0. Vystřídali jsme zraněného Koberu a byl to horor! Než se obrana stačila zformovat, pronikajícího Harazima fauloval v pok. území Dvořák a Wedlich z nařízeného pokutového kopu snížil na 2:1. Přišly velké chvíle Hanuse, který mužstvo podržel při dvou velkých šancí Opavy. Klid do našich řad přinesl náš nejlepší hráč Tlapák, který se probil až před brankáře, obešel ho a dal na 3:1. Opavští zdvihli hlavu ještě po chybě Havlíka deset minut před koncem, snížil opět Wendlich na konečných 2:3. Vyrovnat jsme jim už nedovolili."