Zápas Teplice - SK Dynamo

Jiří Vlček (trenér Dynama): "V utkání jsme dokázali vytěžit z minima maximum. Domácí se třemi reprezentanty v sestavě si vytvořili hlavně v prvním poločase trvalý tlak, ale naše obranná fáze pracovala téměř bez chyb, a to co prošlo likvidoval spolehlvý Beránek v brance. Ten se zaskvěl již ve čvrté minutě po bombě Gabča, kterou reflexivně vytlačil na břevno. Totéž si zopakoval i ve dvacáté čtvrté minutě po střele Krátkého. Vystřídali jsme, nevýrazného Šergla nahradil Metrl a tato změna přinesla zlepšení a zklidnění naší hry.

Ve druhém poločase jsme zlepšili kombinaci a pohyb dopředu, vyrovnali jsme hru. V padesáté osmé minutě utkání po faulu jsme zahrávali trestný kop a Kabele "vymetl šibenici" Lipšovy branky na 0:1. Domácí mohli vyrovnat o čtyři minuty později, když po naší chybné rozehrávce pronikl Vošmík až před Beránka,naštěstí pro nás ho nasřelil. Taktickou, ale aktivní hrou jsme výsledek do konce utkání již udrželi."