Rezerva SK České Budějovice si opět připsala cenné tři body, když dokázala zvítězit na hřišti na Borku 2:0. O branky se postarali Gruber a Drulák jr. Díky této výhře se mužstvo posunulo na šesté místo tabulky.
V zápase 12. kola ČFL proti Spartě Krč nastoupili fotbalisté SK České Budějovice „B“ opět s pěti hráči A-mužstva. V záloze se objevil jako již obvykle Lukáš Adam a dále nastoupili Křížek, Čáp, Gruber a Drulák jr.

Domácí hráli hned od úvodu velmi aktivně a odměnou jim byl gól již v 8. minutě – po centru Adama se trefil Jan Gruber. Hned za pár minut se mohl trefit také Maruška, ale s přihrávkou Grubera si neporadil optimálně a dobrý zákrok brankáře Mašína brance zabránil. Na následujících minutách nebylo vůbec nic zajímavého a další zajímavý moment přišel až ve 32. minutě - Pivoňka špatně přihrál, k míči se dostal Viskup, jehož střela ale brankáře Křížka nepřekvapila. Následně přišla také akce domácích. Výborně hrající Gruber našel přesnou přihrávkou Čápa, který ale brankáře hostů překonat nedokázal. O pár okamžiků později se do šance dostali také hosté, brankář Křížek ale svým výborným zákrokem míč po střele Moravce do sítě nepustil.

Hned na začátku druhé půle začali Jihočeši opět velmi aktivně. V 55. minutě se k hlavičkovému pokusu dostal agilní Gruber, jenže těsně minul. O pár okamžiků později se k pěkné střele dostal také hostující Viskup, Křížek byl ale na místě. Největší šanci hostů spálil v 83. minutě Vaněk, jehož pokus z dobré pozice mířil mimo. Následující pěkná akce mladíků SK znamenala druhou branku v zápase. Hrbáč obešel tři protihráče, přihrál Gruberovi, který okamžitě nacentroval na Druláka, který se střelou k tyči nemýlil – 2:0. Do konce zápase se ke střeleckému pokusu dostal ještě na straně hostů střídající Kunt, mířil ale vysoko nad branku domácích.