Bouřlivá atmosféra čekala na B-tým Dynama ve Vršovickém Ďolíčku. Na čtyři tisícovky fanoušků oděných do zelenobílých barev neustále hlasitě povzbuzovalo své hráče k větší aktivitě. Mezi fandícími diváky se objevilo hned několik známých tváří: Karel Šíp, Petr Janda či Vlastimil Horváth, který se přišel podívat na výkon svého bratra. A po devadesáti minutách museli odcházet spokojeni. Chybami v obranné fázi ale Dynamo svému soupeři cestu za vítězstvím výrazně usnadnilo.

Stejně jako uplynulý týden, také tuto neděli utekl juniorce Dynama začátek zápasu a soupeř se ujal rychlého vedení. Hráči Béčka se dokázali z inkasované branky otřepat a zlepšeným výkonem ještě do poločasu vyrovnat. Nástup do druhé půle se pro fanoušky Budějovic dal nazvat noční můrou. V rozmezí pěti minut vstřelili Klokani dvě rychlé branky a o výsledku bylo téměř rozhodnuto. Když v devadesáté minutě vsítil Dian čtvrtou branku, neznalo nadšení domácích fanoušků mezí.

Úvodní tlak patřil zcela logicky domácímu týmu, výrazně podporovanému skvělým publikem. Po Jirouškově vysunutí se ve slibné situaci, ale zároveň také v ofsajdu ocitl domácí Strnad. Ve 12. minutě dostali po Martínkově faulu domácí výhodu přímáku. Na Dianův oblouček si vyskočil aktivní Strnad a Křížek byl poprvé v zápase bezmocný – 1:0. Vedoucí branka ale domácí neuspokojila a Klokani neustávali ve svém tlaku. Poprvé se k hranici soupeřovi šestnáctky Dynamo odvážilo až v 18. minutě. Po rychlém protiútoku postupovali na jednoho obránce v zelenobílém Radim Pouzar a Aleš Matoušek. Druhý jmenovaný ale zakončil akci nepřesným lobem. Dynamo se začínalo dostávat do hry a co do fotbalovosti bylo v těchto okamžicích lepším týmem. Ve 22. minutě pálil po rohu Michal Mašát, domácí gólman Kolář stačil vyrazit. O dvě minuty později se ke střele odhodlal znovu Aleš Matoušek. Také jeho střelu domácí brankář lapil. Na druhé straně zapomněla černobílá obrana opět na Strnada, jenž hlavičkoval nikým neatakován. Zdeněk Křížek si protentokrát dokázal bravurně poradit. Ve 38. minutě předvedlo Dynamo zpočátku nenápadnou akci, o to efektivnější však byl její závěr. Domácí opět nechali na pravé straně Radimu Pouzarovi prostor a vzrůstem nevelký fotbalista toho dokázal okamžitě využít. Přesně mířenou nahrávkou našel v soupeřově pokutovém území nabíhajícího Tomáše Marušku a kapitán juniorky střelou do brankářova protipohybu vyrovnal skóre – 1:1. I tentokrát přinesla branka spíše opačný efekt. Vědět o sobě dalo také domácí publikum. O značce piva, jenž se točí v Ďolíčku se přesvědčil na vlastní kůži gólman Dynama, když mu při jednom z odkopů od brány skončil zlatavý mok za krkem. Později se domácí publikum začalo věnovat bohulibější činnosti – fandění. Houštinu těl na brankové čáře Dynama nedokázal nikdo z hráčů Bohemians propálit ve 43. minutě. V poslední minutě prvního poločasu musel Křížek zasahovat ještě jednou, to když musel vyboxovat balón před nabíhajícím Slezákem.

Druhý poločas plynně navázal na konec první půle. Domácí okamžitě zatlačili Dynamo na vlastní polovinu. Již po několikáté musel ve skrumáži vyboxovávat míč Zdeněk Křížek. V 50. minutě se nechala obrana Jihočechů zaskočit a po nedůrazném odkopnutí míče strhnul vedení na stranu Bohemians, po centru Růžičky, střelou do šibenice Dian2:1. Rezerva Českých Budějovic se pokusila o okamžitou odpověď. Na začátku akce byla spolupráce Tomáše Marušky a Radima Pouzara. Vyrovnáním však pohrdl Aleš Matoušek, jehož střela z otočky minula bránu Klokanů. V 54. minutě inkasovalo Dynamo potřetí. Slezákovu akci z levé strany zakončil střelou do Křížkova protipohybu Jiroušek3:1. I nadále působila obrana Českých Budějovic zmateným dojmem, po centru Diana hlavičkoval nikým neatakován Slezák nad. V 63. minutě se po balónu centrovaném před Křížkovu bránu vrhal Horváth, míč naštěstí nedokázal přesně usměrnit. O dvě minuty později vykopával Slezákovu křížnou střelu hostující gólman. V další šanci to zkusil Slezák pro změnu nůžkami. Křížek bez problémů kryl. Vršovický tým v těchto chvílích doslova létal na vlnách euforie. Drtivý tlak domácího týmu nechtěně utnul až Aleš Matoušek, jenž blokoval střelu jednoho z domácích hráčů tak nešťastně, že jej zasáhla přímo do citlivých míst. Ze hřiště byl útočník juniorky odnesen na nosítkách a okamžitě vystřídán. Po této situaci domácím jakoby se Dynama zželelo a ubrali na obrátkách. V 84. minutě obešel domácí Kocourek dva obránce Budějovic, střelou z velkého vápna minul levou tyč Křížkovy brány. V době, kdy už bylo o vítězi rozhodnuto, odevzdala obrana černobílých míč lacino soupeři a Dian podél vybíhající Křížka stanovil konečný výsledek – 4:1.

Jan Poštulka: "Zasloužené vítězství domácích. Dobře jsme sehráli jenom první poločas. Dostali jsme rychlou branku, paradoxně nás trochu zvedla a náš výkon se zlepšil. Nepodařil se nám ani vstup do druhé půle, kdy jsme opět velmi brzo inkasovali. Dopustili jsme se hrubých chyb především v obraně a domácí nás za to potrestali. Gól na 4:1 už byla jenom taková rána z milosti. Publikum bylo pro domácí velkou podporou, diváci dokázali hnát své hráče kupředu."