V nedělním dopoledni se českobudějovická rezerva v dalším pokračování ČFL představila na pražském Vyšehradě. Duel proti tamnímu fotbalovému celku jí ale nepřinesl příliš radosti, svěřenci kouče Karla Musila totiž domácímu Slavoji podlehli 0:3. O jejich porážce rozhodly především dva inkasované góly v závěru prvního poločasu. Potřetí z celkem čtyř jarních zápasů tak Jihočeši ze hřiště odešli poraženi.

Karel Musil (hlavní trenér): „Výsledek 0:3 víceméně hovoří za vše. I přes tento fakt jsme ale do utkání vstoupili poměrně dobře a vytvořili si i herní převahu. Do slibné příležitosti se dostal Kaňák, ale mířil vedle branky. Poté na něj byl podle mě i penaltový faul, který však rozhodčí ponechal bez povšimnutí. Soupeř pak bohužel dokázal potrestat naší individuální chybu, kdy jsme před vlastním vápnem trestuhodně ztratili míč. Tím se domácí dostali do vedení a když těsně před přestávkou navíc přidali ještě druhý gól, naší psychice to samozřejmě příliš nepřidalo. Druhý poločas tak byl poté už jen otázkou, jestli se nám podaří skóre snížit. V koncovce jsme ale byli bezzubí a nedokázali se dostávat do těch prostorů, ze kterých bychom mohli ohrozit soupeřovu branku. Po další individuální chybě jsme naopak ještě jednou inkasovali.“