Historicky první výhru nad dragouny z Břevnova si připsala v neděli na své konto juniorka Dynama. Ačkoliv úvodní půlhodinu ovládalo naše Béčko hru, vítězství se nakonec nerodilo vůbec lehce. O stoprocentním bodovém zisku rezervy i ve třetím zápase sezóny rozhodl šťastnou brankou Jiří Hrbáč. V oboustranně nervózním závěru zápasu dokázal B-tým obstát se ctí a svého soupeře do vážnějších šancí nepustil.

Nástup do zápasu by se dal zařadit do kategorie snů. První ohrožení hostující brány zastavila ještě píšťalka hlavního arbitra, to když si po centru Aleše Matouška a následném Hrbáčově přiťuknutí pomáhal nedovoleně Houška. V 5. minutě už se ale mohla zhruba stovka diváků radovat. Po pravé straně se rozběhl Sláva Rožboud a svůj únik do rozestoupivší se obrany zakončil přesně mířenou střelou – 1:0. Okamžitě po rozehrání se osmělili také hosté, Sedláčkovu falšovanou střelu Kafka s vypětím sil nadvakrát chytil. I nadále dragouni působili především v obraně velice zmateným dojmem. Využít toho mohl Jaroslav Houška, který za výrazné pomoci forčekujícího A. Matouška získal balón. Dalekonosný oblouček skončil ke zklamání černobílých fandů nad opuštěnou bránou. Rychlou akci poté předvedli hosté, Majerovu střelu si ale Kafka pohlídal. Také Dynamo předvedlo, že rychlé protiútoky mu nejsou cizí. Picka vybojoval balón pro Rožbouda, ten okamžitě vysunul kupředu Houšku, lob ale v danou chvíli nebyl nejlepším řešením a gólman Mašín v pohodě kryl. Ve 27. minutě se prohnal kolem levé lajny Jiří Hrbáč, přihrávku směřoval na Slávu Rožbouda, střelu Mašín bez vážnějších potíží chytil. První vážnější chybu Dynama v zadních řadách dokázal Břevnov ihned potrestat. Rychlou akci zakončil přesnou střelou Tomáš Majer1:1. Inkasovaná branka domácí zaskočila a na jejich výkonu to bylo několik dalších desítek minut citelně znát.

Do druhé půle využili trenéři na obou stranách možnosti střídání. Především hostujícímu trenéru Urbanovi se podařilo uklidnit zmatenou obrannou linii dobrým prostřídáním hráčů. Oba týmy však nechtěly především inkasovat, což se podepsalo na výrazném snížení jakýchkoliv šancí. Nenápadnou akci z levé strany tak zakončoval nepřesnou hlavičkou Aleš Matoušek až v 70. minutě. V těchto chvílích se začínala juniorka probouzet k životu a hráči v černobílém o sobě opět dávali vědět. 73. minuta přinesla výhodu přímého volného kopu pro Dynamo. Míč postavil Josef Příhoda, rána z jeho kopačky ale skončila mimo bránu Břevnova. Vítězná branka přišla jako blesk z čistého nebe. V 77. minutě si na rohový kop vyskočil Aleš Matoušek, jeho nepovedená hlavička skončila závarem na brankové čáře, kde míč za záda dezorientovaného Mašína dopravil se štěstím Jiří Hrbáč2:1. A opět zkoušeli hosté okamžitě odpovědět. Centr z levé strany zasáhl v pádu Sedláček. V obtížné pozici naštěstí minul. Tři minuty před koncem mohla juniorka své vítězství pojistit a poslat tak všechny přítomné diváky na Střelecký ostrov, kde měl za pár minut začít zápas Áčka s Kladnem. Opět po rohu to zkoušel Aleš Matoušek, na kterého obrana dragounů úplně zapomněla. Míč z jeho hlavy minul hostující bránu jen o pár čísel. Výhru držela juniorka zuby, nehty. Na řadu přišlo kouskování hry a také několik nečistých zákroků. Stoperská dvojice Martínek-Švehla fungovala, stejně jako celý zápas, na jedničku,a když jsme nedovolili soupeři skórovat ani z přímáku, mohl se z kabiny Dynama opět ozvat vítězný pokřik.

Jan Poštulka:: „Čekal jsem, že zápas bude velice těžký a má slova se potvrdila. Skvěle se nám povedl úvod zápasu. Dali jsme gól, měli jsme další šance, hráli jsme, potom ale soupeř zlepšil obranu a po našem kiksu zaslouženě vyrovnal. Výhra byla vydřená, ale o to je cennější“