Fotbalisté rezervního týmu Dynama nakonec souboj s Letohradem zvládli. V sobotním zápase s Letohradem se svěřenci kouče Musila sice dlouho střelecky trápili, avšak díky gólům Dobala a Lesňáka nakonec zvítězili 2:0.

Domácí rezerva Dynama byla od úvodu lepším týmem. Přes mírně vytvořenou převahu její hra však postrádala finální přihrávku. K ohrožení soupeřovi branky se Jihočeši dostali střeleckými pokusy Dobal a Mašát. Do druhého poločasu útočníka Stráského nahradil Plichta a hru oživil. Po centru Picky se dostal i do slibné šance, když ale mířil vedle. Hosté zahrozili pouze jednou Řehákem. Střelecké trápení protrhl v 81. min. Dobal, který z hranice vápna poslal míč křížem k pravé tyči. Vedoucí gól vnesl do řad domácích potřebný klid. Vyvrcholením jejich usazení na polovině soupeře byl brilantní průnik Leštiny po pravé straně, jehož třešničkou na dortu byla milimetrová přihrávka na Lesňáka. Střídající útočník jen nastavil kopačku a osamocen z malého vápna snadno vsítil druhý gól.

Karel Musil: „S dnešním výkonem mých svěřenců mohu být spokojen. Dle mého názoru jsme vyhráli zcela zaslouženě. Po většinu zápasu jsme si vytvořili převahu. Především v prvním poločase nám ale scházela finální přihrávka. Kluky jsem ale v poločase nabádal k trpělivosti, což se nám nakonec i vyplatilo.“