Fotbalisté B-týmu Dynama v sobotním dopoledním zápase v Krči smolně prohráli s domácí Spartou. Jihočeši se sice již ve 14. minutě ujali Michalem Mašátem vedení a dlouhé minuty si jednogólový náskok hlídali. Domácí však dokázali v 94. minutě skórovat Kordiakem a utkání tak skončilo nerozhodně 1:1.

Jestliže si fanoušek juniorky Dynama myslel, že po brance v nastavení v Sezimově Ústí si dají mladíci příště pozor, tak se bohužel mýlil. O čtrnáct dní později, o pár kilometrů na sever se situace opakovala. Tentokrát juniorka neprohrála, přišla ale o vítězství, a to ve 4. minutě nastavení.

Lepší vstup do utkání měli naši mladíci. Už v 1.minutě ohrozili branku domácí gólmana Frydrycha, ale gól ještě nepadl. Ve 14.minutě už bylo veseleji, a to když Jihočeši potrestali počáteční pasivitu domácí Krče. Dobal rozehrával rohový kop na Michala Mašáta, který se ránou z 15.metrů nemýlil. Pasivní hra domácí Sparty pokračovala i po obdržené brance. V závěru poločasu se Krči navíc zranil stoper Horkavý, kterého musel střídat Šrámek.

Druhý poločas obraz hry příliš nezměnil. Aktivnější byli opět budějovičtí, kteří dostávali od Jižní spojky prostor ke kombinaci. V 71.minutě přišla první střela domácích na Pešulovu svatyni. Vyslal jí Kounovský. Druhou střelou domácích se pokusil ohrozit budějovického brankáře Ján Kordiak, ale míč letěl nad břevno. V 82.minutě viděl druhou žlutou kartu budějovický Vladimír Dobal, a tak Krč měla po zbytek zápasu o jednoho muže v poli navíc. To se projevilo ve čtvrté minutě nastavení, když si domácí Ján Kardiak po centrované míči zlepšil gólové statistiky – 1:1.

Ladislav Bernát, asistent trenéra Dynama: "Kdyby nám někdo před zápasem řekl, že uděláme bod z Krče, brali bychom jej všemi deseti, ale po takovémhle průběhu jsme se na jih Čech vraceli se smíšenými pocity. Po naší brance se příliš obraz hry nezměnil, nadále jsme byli aktivnějším týmem. Krč jsme přehrávali hlavně díky naší záložní řadě, která se dnes prezentovala výborným výkonem. Ke změně stavu vedlo více faktorů. Dobal musel po druhé žluté do sprch a navíc Picka nemohl dohrát utkání díky svalovým problémům."