I přes bojovný výkon odešla juniorka českobudějovického Dynama z utkání 25. Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 bez bodového zisku. Na Složišti šli do vedení klokani brankou Vaníčka z 22. minuty, Dynamo ale dokázalo v 67. minutě vyrovnat, když z penalty nedal brankáři šanci Bálek. Jenže poslední slovo měli opět hosté z Prahy, kteří díky brance Kostky deset minut před koncem rozhodli o třech bodech.

Jihočeši poslali z pendlů do hry jen brankáře Hajduška, hosté přivezli z Prahy brazilského záložníka Frizoniho. Úvod utkání byl oboustranně aktivní. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a oba celky kopaly několik rohových kopů. Když po čtvrthodině tempo trošku opadlo, o pár minut později padla první branka zápasu. Ve 22. minutě zaútočili klokani do otevřené domácí obrany, centr z levé strany doputoval na zadní tyč, kde nekrytý Antonín Vaníček ranou z voleje nedal Hajduškovi sebemenší šanci. Dynamo bylo po inkasované brance hodně pasivní a domácí mohli být rádi, že do poločasu nedostali druhý gól. Blízko mu byl Kostka, který po dlouhém autu pálil sám ve vyložené pozici, branku však minul. Domácí držel nad vodou Hajdušek, i díky němu byl stav po první půli 0:1.

I na startu druhého dějství měli Pražané navrch a dvojka druholigové A-týmu Hajdušek se musela mít na pozoru. Bohemians měli několik rohových kopů, ty ale domácí obrana pokryla a v 66. minutě se Českobudějovičtí dočkali velké šance na snížení. Hosté ve vápně faulovali a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Lukáš Bálek. Záhy mohl Dynamo dokonce poslat do vedení Škoda, ale šanci zahodil. A tak se ke slovu zase dostali hosté. V 79. minutě se zrodil rychlý brejk Bohemians, který nadvakrát zakončil Dominik Kostka. A jeho gól se ukázal jako vítězný. Jihočeši totiž v závěru už neměli síly na druhé srovnání, jen v závěru si hosté koledovali o vyrovnání. Gól už ale nepadl, a tak Dynamo podlehlo Bohemians 1:2.