Ve třetím kole MOL cupu Dynamo prohrálo na svém hřišti s ligovou Příbramí 2:5. Brankové hody začaly už v prvních třiceti minutách, kdy Příbram vstřelila tři branky. Ve druhém poločasu se Dynamo zvedlo a dostalo se na dostřel jedné branky. Příbram ale potvrdila roli favorita a dalšími dvěma brankami stvrdila postup mezi šestnáct nejlepších v tuzemském poháru.

Dynamo se ligového soupeře nezaleklo a v úvodu si vytvořilo první šanci zápasu. Řezáč našel Šimáku, jehož střela z první minula branku Milana Švengera o pár čísel. Hostující Příbram měla balon déle na svých kopačkách, ke střeleckému pokusu se prodral pouze Krameš, kdy nastřelil boční síť. Sporný moment ve 14. minutě ovlivnil celé utkání. David Štípek utekl Limovi, ten ho fauloval na hranici vápna a sudí Pechanec nařídil penaltu. Pokutový kop bezpečně proměnil kapitán Pilík a poslal svůj tým do vedení – 0:1. Střelecký pokus z přibližně dvaceti metrů vyslal domácí kapitán Šimák, Švenger dobře zakročil a míč ztlumil do svých rukavic. I další sporný moment vyřešil sudí Pechanec ve prospěch Příbrami. Jiří Funda krásně prošel do pokutového území, upadl a sudí druhý pokutový kop v zápase nenařídil. Druhou branku přidali Středočeši po spolupráci na pravé straně. David Štípek si šikovně zpracoval míč a z voleje poslal míč za Křížkova záda. O minutu později už svítil na ukazateli stav 0:3. Kapitán Pilík přidal střelou z otočky třetí branku – 0:3.

První minuty druhé půle odehráli Jihočeši výborně. Soupeře přehrávali, dostávali ho pod tlak. Z aktivity pramenila i snižující branka Milana Jurdíka. Funda na levé straně potáhl míč, předal ho Šimákovi, jehož sražená střela se odrazila k volnému Jurdíkovi, který pohotově poslal míč za dezorientovaného Švengera – 1:3. Nádherná fotbalová akce vyústila v druhou branku Dynama. Na levé straně uvolnil Šimák Jurdíka, domácí útočník míč kapitánovi vrátil a ten krásnou střelou do šibenice snížil na rozdíl jedné branky – 2:3. Ve stejné minutě předvedl na hranici vlastního vápna fatální chybu Jan Hála a Příbram trestala. Matěj Končal přesnou střelou k levé tyči zvýšil – 2:4. Další kontaktní branku měl na noze znovu Jurdík. Po centru od Peška nastřelil břevno a příbramští obránci s vypětím všech sil odkopli míč do bezpečí. Pátou branku přidal Josef Hnaníček, kdy natřikrát dostal míč za záda Křížka – 2:5.