Dorost těsně podlehl Jihlavě

20.5.2017, Filip Kortus

Dorost těsně podlehl JihlavěPrakticky po celý zápas byl starší dorost Dynama v Jihlavě lepším týmem, ale nebylo to nic platné. Přišla 85. minuta zápasu, přímý kop a přesná hlavička domácího Matulky. 1:0. Těsnou prohrou si dorost malinko zkomplikoval boj, přesto to má ve svých rukou. Už v pátek hostí Olomouc.

30, sobota 20.5.2017, 11:00, Areál Na Stoupách, (50 diváků)
Jihlava
Jihlava
Konrád – Pavlík, Křišťál, Mikuška, Dujmovič, Vrzal – Karmazín, Řezáč, Urbánek, Svatík – Svoboda.
1

SK Dynamo
SK Dynamo
Luksch - Řehoř, Kočí, Jáša, Zachař (88. Rauscher) - Lindák (63. Matoušek), Pařízek, Tomek, Kadlec, Kalousek - Chylík.
0

Poločas: 0:0 , Branky: 85. Matulka, ŽK: Urbánek - Chylík, Rozhodčí: Z. Petr – J. Staněk, J. Nápravník.