České Budějovice v 1. kole skupiny o udržení na svém domácím stadionu přivítaly vršovickou Bohemku. Domácí šli díky prvnímu ligovému gólu Vincenta Trummera v dresu Dynama do vedení, ještě do poločasu však hosté z penalty srovnali, trefil se Jan Kovařík. Jihočeši však nic nevzdali a pokračovali v honbě za třemi body. A ty také získali! Svou druhou brankou v utkání o vítězství 2:1 pár sekund před koncem rozhodl dvougólový Vincent Trummer a Dynamo se tak odlepilo ode dna ligové tabulky.

První minuty zápasu s Bohemians nepřinesly žádné větší šance, první náznak příležitosti měli v 18. minutě hosté. Zpoza vápna levačkou napřáhl Kovařík, budějovický gólman Šípoš balon ale vyrazil. Uběhlo osm minut a domácí se mohli radovat! První ligový gól za Dynamo vstřelil Vincent Trummer. Ten si potáhl balon do vápna a slabší pravou nohou ranou na zadní tyč otevřel skóre, 1:0. Ve 38. minutě však přišla odpověď, Beran trefil ruku Alliho a z následně nařízené penalty se trefil Jan Kovařík. Do poločasové přestávky se tak šlo za stavu 1:1.

Ve druhém dějství si Dynamo šlo za vedoucím gólem, hráči Bohemians ale byli do defenzivy velmi důslední. V 62. minutě se dožadovali pokutového kopu také České Budějovice, Kadlecova ruka byla ale u těla a penalta se tak nepískala. Nepískala se ani v 71. minutě, když byl ve vápně sražen Tranziska. České Budějovice chtěly utkání strhnout na svou stranu, a to se povedlo! Pár vteřin před koncem Šigut posunul balon na Vincenta Trummera a ten svým druhým gólem v utkání z hranice vápna rozhodl o výhře černobílých!

Trenér Dynama Jiří Lerch: ,,Hodnocení bude kladné, Bohemka je kvalitním týmem. Byli jsme trochu v jiné pozici než právě Bohemians, ale zvládli jsme to. Oni se na nás dobře připravili, pokryli nám křídelní hráče, jak Musu Alliho, tak Jakoba Tranzisku. Zaslouženě jsme se dostali do vedení, pak ale přišla smolná ruka a bylo to 1:1, tam ale našim hráčům nemohu vyčítat nic. Chtěli jsme hrát trpělivě a věřili jsme, že to zvládneme. Klobouk dolů před kluky, že bojovali až do konce. Emoce na konci zápasu byly obrovské, neskutečné. Čekají nás ale ještě čtyři zápasy, musíme pracovat dál. Věříme, že to zvládneme."