Rezervní tým Dynama potvrdil doma na Složišti své kvality a po dramatickém průběhu zápasu nakonec porazil Graffin Vlašim 3:2. Hosté se dostali sice již ve třetí minutě hry do vedení, avšak ve druhém poločase zabrali i Jihočeši a díky třem brankám Stráského, Mašáta a Ondráška vývoj utkání zcela obrátili. Středočeši se pak zmohli pouze v samém závěru na snížení z pokutového kopu.

Jihočeši posíleni o hráče A-týmu Zelinku, Stráského a Bíra nevstoupili do utkání vůbec dobře. Již ve 2. minutě hry se po standardní situaci dostal míč k Ondřeji Průchovi, který přesně mířenou střelou ze střední vzdálenosti otevřel skóre zápasu. V dalším průběhu zápasu si domácí vytvořili mírnou převahu, žádnou z vypracovaných šancí ale dokonce dotáhnout nedokázali. Hostující obrana byla neprostupná a Středočeši hnáni výbornými fanoušky svého soupeře do zakončení nepouštěli. V samém závěru poločasu byli domácí blízko k vyrovnání, když se ale nedokázali prosadit po rohovém kopu, odcházelo se do kabin za stavu 0:1.

Vstup do druhého poločasu ale vyšel Jihočechům na výbornou. Již po několika vteřinách hry domácí rychle rozehráli standardní situaci po faulu, míče se ujal Tomáš Stráský a po samostatném úniku chladnokrevně vyrovnal na 1:1. Hosté nechtěli ale svou senzační sérii výher jentak přerušit a okamžitě se snažili gólově odpovědět. Aktivně si počínali především Mlika s Vořechovským. Když se ale skóre neměnilo ani po rohových kopech Průchy, zaúřadovali podruhé domácí. V 68. minutě se autové vhazování Dynama lehce dostalo k Michalu Mašátovi a ten střelou z osmnácti metrů poslal Jihočechy do vedení. Hráči Vlašimi tak ještě zvýšili své úsilí, což ale tři minuty po svém příchodu na hřiště využil domácí Zdeněk Ondrášek, jehož centr skončil za zády překvapeného gólmana Rondzika. V samém závěru zápasu se ale skóre nakonec měnilo ještě jednou. Průchova rána v 88. minutě sice ještě minula bránu, ale o pár desítek vteřin později odpískal sudí Černý ruku v pokutovém území Dynama a na konečných 3:2 snížil z penalty Patrik Zajac.