Těsnou jednobrankovou porážku si připsali fotbalisté juniorky českobudějovického Dynama ve 22. kole Juniorské ligy. O výhře domácích rozhodl už v první půli Suchan a příbramský favorit měl i další šance. Když se ani žádná z možností Jihočechů neujala, skončil zápas výsledkem 1:0.

Sestavu Jihočechů vyztužili z A-týmu Řezáč, Funda, Havel nebo Kadula. I domácí posílili z áčka, chytal brankář Švenger, v poli bojovali Suchan, Štípek nebo nadějný Brandner. Úvod utkání byl opatrný a na šanci se čekalo skoro čtvrt hodiny. Právě v ten moment se ve vápně hezky uvolnil Hrachovec, ale ve skluzu na dlouhou nohu vypálil těsně vedle. Pak začala vystrkovat růžky i domácí. O chvíli později tečoval šikovný Brandner centr Moravce, ale brankář Coufal byl na místě.

Příbramská aktivita se stupňovala a vyvrcholila ve 27. minutě, kdy centr z pravé strany českobudějovická obrana ještě odvrátila, balon se však odrazil pouze k Janu Suchanovi, jenž trefil přesně k tyči. Před poločasem měli Středočeši ještě další šance. Nejprve Laňka vysunul za obranu Suchana, tomu ale druhý gól sebral skvělým zákrokem Coufal. Minutu před poločasem se domácí utrhli do rychlého brejku a Bradner se ocitl na přední tyči ve veliké šanci, Coufal ale skvělým zákrokem střelu do protipohybu zlikvidoval.

Po pauze to byl opět Brandner, jenž pálil šance. Pět minut po výkopu druhého dějství jej přesně našel Štípkův centr, ale domácí forvard mířil těsně mimo. A tak mohli černobílí vyrovnat. Po pěkné kombinaci ve středu hřiště Kadula servíroval míč na střed hřiště pro Michala Řezáče, který ale zblízka vysoko překopl branku. Jinak měla ale navrch Příbram, po Suchanově střele Jihočeši hledali míč někde na brankové čáře, Laňkovu ránu zastavilo břevno.

Hostující obranu zlobil rychlonohý Štípek, po jednom z jeho centrů si málem srazil míč do vlastní stě Janoch. Za Dynamo se snažil vyrovnat Kadula, jeho rána z dálky ale nebyla problém pro Švengra. Zápas plný šancí pokračoval. Štípkův únik skvěle zastavil Coufal, na druhé straně pálil v tísni Kadula těsně mimo. Jindřich Kadula to pak zkoušel z pravé strany křížnou ranou, leč ani tento pokus se mezi tři tyče nevešel. Poslední velkou možnost Dynama měl Pasecký, ale sám před Švengrem selhal. Příbram měl možnost v závěru otevřené obrany ztvrdit svou výhru, ale Kilián se Suchanem neuspěli. Dynamo tak prohrálo v Příbrami 0:1.