Premiéra se Petru Skálovi na lavičce Béčka vydařila. Pod novým trenérem jakoby záložní tým ožil a dokázal si ze hřiště Karlových Varů odvést velice cenné vítězství 1:6. Hlavním strůjcem úspěchu byl Lukáš Adam, který dokázal vstřelit dvě branky, stejně jako Jaroslav Houška. Především druhý poločas rozvrátil naději na zisk tří bodů pro domácí hráče v prach.
Střelecké trápení rezervy prolomil již v 7. minutě kapitán Maruška a ukázal tak svým spoluhráčům, jakže se to vlastně ty góly dávají - 0:1. B-tým vstřelil branku po dlouhých 477 minutách. S jedním vstřeleným gólem se ale nechtěli mladí jihočeši spokojit a hodlali Buldokům ukázat, že hlad po gólech byl opravdu veliký. Bohužel, již v desáté minutě muselo Dynamo střídat, kdy po centru odkuhlal se zraněným kolenem do šaten Pouzar.

V 25. minutě dokázali hráči Karlových Varů vyrovnat, když na 1:1 srovnával Ušák. Velice důležitou branku, kterou strhl vedení opět na naší stranu, vstřelil těsně před přestávkou Houška - 1:2.

Druhý poločas začal opět příznivěji pro Dynamo. V 60. minutě byl vyloučen domácí brankář a hráči rezervy si zkušeně s přesilovkou poradili. Nejdříve v 63. - 1:3 a následně v 65. - 1:4 minutě skóroval Adam.

Soupeři, hrajícímu v deseti mužích, ke konci znatelně docházeli síly, čehož využili ještě Skopalík v 86. minutě - 1:5 a podruhé v utkání Houška90. minuta - 1:6.

Petr Skála: "Především bych chtěl vyzdvihnout výkon Lukáše Adama, který šel dneska mladším spoluhráčům příkladem. Hlavně svým přístupem a bojovností je chtěl strhnout k vítězství. "