Fotbalisté rezervního týmu Dynama se v této sezoně nadále pyšní vizitkou neporažených. Na hřišti Karlových Varů, čtvrtého celku tabulky, se svěřenci kouče Karla Musila dostali zásluhou Michala Mašáta do vedení, soupeř pak ale dokázal srovnat krok. Jihočeši však s konečnou remízou 1:1 museli být spokojeni. Nadále i navíc vévodí peletonu ČFL, kde na jeho čele mají po sedmi odehraných kolech spolu s rezervou Sparty shodný počet patnácti bodů.

Jihočeši nastoupili na západě Čech posíleni a Jaroslava Hílka. Stabilní člen A-týmu totiž kvůli čtyřem žlutým kartám v první lize nastoupit nemohl. Po zranění se do základní sestavy vrátil obránce Picka a chyběl naopak útočník Stráský, jenž cestoval s Áčkem na Kladno. V úvodních minutách diváci sledovali spíče nezáživnou podívanou. První akcí volající po gólu byla domácího Pechara, který však se samotným únikem nenaložil pranic dobře. Vstup do druhé půle ale patřil hostům. Leština našel ve vápně osamoceného Mašáta a ten přesnou střelou s líznutím levé tyče poslal Dynamo do vedení. Jednogólový náskok ale Jihočechům vydržel jen do 66. min., kdy z prostotu vápna vyrovnával Oslovič. Karlovarští Buldoci si pak vytvořili mírnou převahu a končená remíza 1:1 je tak pro juniorku Dynama cenným ziskem. Svěřenci Karla Musila navíc neprohráli ani sedmý zápas v sezoně a vedou tabulku ČFL.