Ani blaničtí rytíři, ani velký počet fanoušků, který dorazil na Složiště, nepomohli k bodovém zisku středočeské Vlašimi. Juniorka Dynama po většinu zápasu přehrávala první tým tabulky, a vyhrála tak zaslouženě 2:0. Střelcem zápasu byl Pavel Mezlík, jenž zaznamenal obě branky domácího celku.

Fanoušci, kteří si v dnešním teplém dopoledni našli cestu na Složiště, nevěřili vlastním uším. Z dálky se linul hluk bubnů a řev hostujících fanoušků, kteří nadšeně fandili po celý zápas. Možná, nebýt jejich povzbuzování, prohrála by jejich Vlašim daleko větším rozdílem. Druhou událostí byla účast rozhodčí mezinárodního kalibru. Vyhecované utkání pískala sudí, jež soudcovala finále olympijského fotbalového turnaje v Pekingu mezi Brazilkami a hráčkami USA, Dagmar Damková.

První desetiminutovka nepřinesla vyloženou šanci. Hrálo se hlavně uprostřed hřiště. V 16.minutě měl první vážnější šanci tým Vlašimi – Sedláček se objevil sám před Křížkem, ale míč v pádu ideálně nezasáhl. První čtvrthodina patřila hostům, kteří byli na hřišti více vidět.

Ve 25.minutě měli první vážnější šanci také domácí hráči, jmenovitě Michal Mašát, který zkoušel, gólmana hostí, Michala Tomu překvapit skákavou střelou. O minutu později zkoušel ze stejného místa překonat hostujícího brankáře také Skopalík, ale Toma míč vyrazil na roh. Ve 30.minutě Martin Jasanský střílel ze 30 metrů, míč vypadl Tomovi z rukavic, ale žádný z domácích nabídky ke skórování nevyužil. O šest minut později zatáhl míč po pravé straně Pavel Mezlík, ve vápně našel ideálně Zdeňka Ondráška, ale ten míč do branky nesklepnul. Ve 40.minutě střílel z hranice vápna agilní Mezlík jedovatou střelu, která za zády Tomy také neskončila.

Po změně stran ve 49.minutě zahrávala Vlašim rohový kop a nebezpečí odvracel „last minute“ Vladimír Dobal. O tři minuty později už bylo o poznání veseleji. Martin Jasanský našel ve vápně Pavla Mezlíka, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. V 55.minutě vyslal ze své kopačky dalekonosnou střelu Vladimír Dobal. Domácím patřila celá druhá polovina vyhecovaného utkání, jejich aktivitu korunoval druhou brankou výborně hrající Pavel Mezlík, jehož znovu ideálně našel Martin Jasanský. Běžela 83.minuta, Jasanský kolmou přihrávkou našel Mezlíka, ale ten třetí branku juniorky Dynama nepřidal. O dvě minuty později zkoušel střelou z 25 metrů překvapit hostujícího brankáře, navrátilec po zranění, Marek Plichta, ale marně. V 88.minutě si dali počtvrté repete Jasanský s Mezlíkem, ale střelu posledně jmenovaného jen tak tak vytáhl Toma mimo tři tyče.