V úterním přípravném souboji rezervních týmů Sparty Praha a Dynama České Budějovice se na pražském Strahově radovali fotbalisté z jihu Čech, kteří po dobrém výkonu přehráli účastníka druhé nejvyšší soutěže 3:1. Přihlížející asistent A-týmu Ondřej Lunga mohl být spokojen především se střeleckou potencí mladých útočníků - do střelecké listiny se v průběhu zápasu zapsali postupně Zajac, Ondrášek a Schön.

Posílená rezerva začala proti letenským mladíkům opatrně a v úvodních minutách se zaměřila především na defenzivu. Domácí hráči byli sice v úvodní desetiminutovce aktivnější, jenže gólmana Vršeckého prakticky neohrozili. To v 15. minutě zažil horkost domácí gólman, který pouze sledoval parádní ránu Mašáta, která se zastavila o břevno. O čtyři minuty později se pak velmi lehko dostal k zakončení Mašek, jeho střela jen těsně minula levou tyč domácí brány. V 25. minutě měl jedinečnou příležitost ke skórování Pliška, z malého vápna namířil ale nad břevno. První půlhodinu zakončil další pěknou ranou Skopalík, i on ale nemířil do černého. Osm minut před koncem zkráceného poločasu dostal na levý kraj hřiště ideální pas Patrik Zajac, obhodil si efektivně posledního obránce a tvrdou ranou doprostřed brány propálil domácího gólmana.

Do druhého poločasu poslal kouč Musil tři čerstvé hráče a Jihočeši pokračovali v útočných manévrech. Chvilku po začátku druhé půle si velmi dobře ve vápně počínal Zdeněk Ondrášek, který zpracoval dlouhý pas z vlastní polocviny, následně obelstil svého strážce a střelou z osmi metrů podruhé překonal brankáře Sparty. O pár minut později mířil do šibenice domácí brány Pliška, gólman Sparty ale včas zakročil. V 54. minutě se přecijen prosadili také domácí, když se hlavou trefil dvoumetrový dlouhán Jan Kadlec. Ani tento gól ale Dynamo nezaskočil a za minutu to bylo opět o dvě branky, když se po parádní individuální akci trefil z hranice vápna přesně k tyči Michal Schön. V dalším průběhu utkání se sice domácí dostali do několika náznaků šancí, avšak přímočaré kombinace Jihočechů byly mnohem nebezpečnější. Čtvrtou branku mladíků Dynama mohl vstřelit chvíli před koncem zápasu Ondrášek, jeho lehká teč po přihrávce Schöna ale těsně minula branku.