V posledních letech byly nepěknou tradicí nepodařené vstupy staršího ligového dorostu do soutěže. Tentokrát je ale všechno jinak, Dynamo v prvním zápase rozstřílelo Drnovice 4:0. Úvodní zápas střelecky vyšel Ondráškovi (na snímku), který se raduje z hattricku, na 3:0 zvyšoval před přestávkou Weinhard. Výtečný výkon podal Jasanský, který připravoval spoluhráčům góly i další šance.

Také v utkání mladších dorostů byl k vidění hattrick. Na své konto si jej připsal Rein, který se dvakrát trefil z penalt, třetí gól přidal do prázdné branky, když se gólman hostí snažil na druhé straně hřiště o vyrovnání. Drnovičtí byly po celý první poločas lepší a dostali se do vedení. Po přestávce spustili domácí ohňostroj šancí, ty však končily u výborného brankáře Šustra. Rozhodly tak až Reinovy trefy z penaltových puntíků.

Starší dorost, 1. liga: Dynamo - FKD 4:0 - více o zápase
Mladší dorost, 1. liga: Dynamo - FKD 3:1 - více o zápase