Mladý českobudějovický záložník Jindřich Kadula odehrál na mistrovství Světa v Mexiku třicet minut. V prvním utkání proti USA nastoupil v 60. minutě. Američané český výběr přehráli a vyhráli 3:0. V dalším utkání se ve čtvrtek v noci utkají Češi s výběrem Nového Zélandu.

Běžel první poločas, kdy dostal Jindřich Kadula od trenéra Csaplára rozkaz, aby se šel rozcvičovat. Od 59. minuty stál u postranní čáry a čekal na přerušení hry. To přišlo a po hodině vběhl na mexický trávník. Během utkání stihl vystřelit a rozdat několik přihrávek.

Zápas rozhodly chyby v českém podání. Hned v páté minutě se povedenou ranou prezentoval Guido. Zbytek poločasu se český výběr snažil vyrovnat. Největší šanci měl Juliš. Vychytal ho brankář McIntosh. Češi nezvládli ani úvod do druhého poločasu. Na 2:0 zvýšil E. Rodriguez .

Třetí gól byl v samém závěru, kdy Češi otevřeli obranu. Trefil se střídající Koroma. Jindřich Kadula bude mít další šanci zahrát si ve čtvrtek od 1.00 SELČ, kdy Česko bude hrát proti výběru Nového Zélandu. Ten v prvním utkání jasně porazil dalšího člena české skupiny Uzbekistán 4:1. Češi si budou muset dát pozor na Carmichaela, který vstřelil tři góly. Čtvrtou branku dal Vale.