Zatímco starší dorost Dynama kategorie U19 odehrál již tři utkání, ostatní mládežnické celky zahájily novou sezonu až o minulém víkendu. Dorostenecké týmy U17 a U16 nestačily na Spartu, naplno bodovali ale starší žáci U15, kteří vyhráli v Plzni!

U17 - Na Spartě dorostenci neuspěli
Sparta Praha U17 - SK Dynamo U17 3:1 (2:1)
Branka:
Schertler.
Sestava: Sobolík - Vít (75. Křiváček), Kocar, Šumský, Funda - Svoboda (55. Hála), Horák, Jenne (70. Bednář), Pěnka - M. Held, Schertler (64. Bašta).
Hodnocení: Mladší dorostenci Dynama kategorie U17 zahájili novou sezonu porážkou na hřišti Sparty Praha. Jedinou branku Dynama vstřelil v 31. minutě Schertler. Poločas skončil výhrou Letenských 2:1 a ti pak ve druhém poločase přidali i gól na 3:1.

U16 - Boj na Spartě nakonec pro domácí
Sparta Praha U16 - SK Dynamo U16 3:2 (2:1)
Branky:
Janoch, Houra.
Sestava: Hřebejk - Máca (60. Švantner), Tomášek, Havel (70. Steinocher), Zajíc, Bálek (33. Houra), Tomášek, Tušer, Rytíř, Dědič (41. Řezáč), Pasecký (77. Kočí).
Hodnocení: „I přes tuto porážku jsme zanechali v Praze velmi dobrý dojem, který je příslibem do dalších zápasů,“ řekl k zápasu trenér týmu Jiří Vlček. Jeho svěřenci se Spartou drželi dlouho remízu 2:2, v poslední minutě ale rozhodl Šimon Těžký.

U15 - Starší žáci začali výhrou na hřišti Plzně
FC Viktoria Plzeň U15 - SK Dynamo U15 1:2 (0:2)
Branky:
Matas, Valter.
Sestava: Rotbauer - Štěpánek, Němec, Vacek, Blažek - Vymětal (36. Pancíř), Kadlec, Kándl, Krejčí (61. Vejsada) - Matas, Valter (55. Bartoš)
Hodnocení: Starší žáci Dynama zvládli vstup do nové ligové sezony velmi dobře. Tým trenéra Martina Wohlgemutha vyhrál na hřišti Plzně 2:1, když se střelecky prosadili Matas a Valter. Dynamo vyhrálo první poločas 2:0, domácí dokázali pak pouze snížit.

U14 - Domácí prohra se Spartou
FC Viktoria Plzeň U14 - SK Dynamo U14 3:1 (1:1)
Branka:
Chylík.
Sestava: Luksch - Doležal (42. Novák), Vávra, Jáša, Vysušil (48. Rottenborn) - Tomek (36. Miklas), Procházka, Pfeifer, Chylík - Štifter, Macák (36. Brtna)
Hodnocení: „První poločas se odehrál ve vysokém tempu a i když jsme si vytvořili mnoho brankových příležitostí, skóre bylo 1:1. Druhý poločas patřil jasně domácím, kteří nás dostali pod tlak. Za druhý poločas si Plzeň zasloužila vyhrát,“ řekl trenér Radim Pouzar.

U13 - Sedmnáct gólů do sítě Prachatic
SK Dynamo U13 - FK Tatran Prachatice 17:3 (8:2)
Branky:
Lorenc 5, Drchal 4, Kalousek 2, Hüttner 2, Hofman, Horák, Bárta, Tůmy
Sestava: A: Višvader - Horák, Dolejšek, Čáp - Tůma, Strapek, Kalousek - Drchal. B: Hodr - Sekyra, Kočí, Švec - Hüttner, Bárta, Hofman - Lorenc. Do utkání dále nastoupili: Pileček, Marhoun.
Hodnocení: Fotbalisté Dynama v lize mladších žáků kategorie U13 vyhráli vysoko nad týmem Prachatic 17:3. V reorganizované soutěži vyhráli svěřenci Miroslava Šenkýře všechny čtyři minizápasy a po zásluze vysoko vyhráli.

U12 - Mladší žáci rozstříleli Prachatice
SK Dynamo U14 - FK Tatran Prachatice 19:2 (7:1)
Branky:
Hanus 3, Weber 3, Hezoučký 3, Kadlec 3, Malecha 2, Cepák, Hucek, Grigera, Trachta, Michalko.
Sestava: A: Michal - Hucek, Daňhel - Trachta, Weber, Grigera - Hanus, Kadlec B: Hladík - Perrot, Cepák - Malecha, Hezoučký, Havel - Míča, Jiránek. Do utkání dále nastoupili: Šuga, Ardamica, Michalko.
Hodnocení: „Utkání jsme ovládli hned od začátku a soupeře přehrávali od prvních minut. Dali jsme spoustu gólů po pěkných kombinačních i individuálních akcích,“ pochvaloval si trenér týmu mladších žáků U12 Pavel Pulec.