Starší dorostenci v přípravě na novou sezonu porazili muže Milevska 3:1, po poločase 1:1. Branky budějovického týmu vstřelili Wermke, R. Novotný a Čejka

SK Dynamo ČB U19 - Milevsko 3:1 (1:1)
Branky: Wermke, R. Novotný, Čejka

Sestava Dynama: Trnka (30. Maruška, 60. Vokatý) - Schloff (46. Kabele), J. Novotný, R. Novotný, Malý (65. Fajtl) - Kadula (46. Radouch), Čadek (65. Dvořák), Staněk (46. Slavík), Wermke (46. Mar. Petráň) - Čejka (46. Linhart, 70. Čejka), Vaněk (70. Cihlář).

Jan Dvořák (trenér Dynama): V úvodu utkání se nám dařila kombinační hra a připravili jsme si dvě jasné šance. Brankou skončila až ta třetí v 11. minutě, kombinací Jiří Novotný, Kadula a skorující Wermke. Soupeř po naší hrubé chybě vyrovnal a do poločasu měl územní převahu. Druhý poločas se nám podařilo vstřelit v 55. minutě Novotným Radkem a 80. minutě Čejkou branku a utkání vyhrát.