V druhém jarním zápase hodili fotbalisté Dynama za hlavu nepovedené vystoupení s Varnsdorfem a po dobrém výkonu si odvezli ze Znojma bod za remízu 1:1. Domácí se sice dostali v prvním poločase do vedení díky Javůrkovi, Dynamo ale dokázalo ve druhé půli srovnat, když se trefil kapitán Petr Benát.
This text will be replaced

Dynamo si odvezlo ze znojemské půdy bod (10. března 2017)

V druhém jarním utkání už Dynamo dokázalo bodovat, když uhrálo remízu na půdě Znojma. Domácí se dostali do vedení po vytvořeném tlaku v prvním poločase, který gradoval brankou Javůrka. Úvod druhé půle zase vyšel lépe Jihočechům, kteří zaslouženě srovnali díky Petru Benátovi.

Škoda neproměněných šancí, litoval Roman Wermke (11. března 2017)

Připravil gól pro kapitána tak, jak je mu to vlastní. Šikovně si zpracoval balon, vlétl do šestnáctky, přihrál pod sebe a šel se radovat. Rychlík Roman Wermke měl lví podíl na jediné brance Dynama ve Znojmě. Po utkání litoval spálených šancí, které mohly Dynamu zajistit plný bodový zisk.

David Horejš: Proti Znojmu nám pohyb nechyběl, tým můžu pochválit (11. března 2017)

Odehráli úplně jiný zápas než před týdnem. Fotbalisté Dynama nechali ve Znojmě zapomenout na předchozí utkání s Varnsdorfem. „Z naší strany byl ve hře obrovský rozdíl v pohybu a agresivitě. Kluky musím pochválit za dobrý výkon,“ řekl trenér David Horejš po remíze 1:1.