Fotbalisté Dynama prohrávali v domácím prostředí s Baníkem Ostrava po poločase 0:2. Přesto se ale nevzdali a díky brankám Kladrubského a Táborského srovnali na konečných 2:2.
This text will be replaced

REPORT: Dynamo ve druhé půli vybojovalo s Baníkem bod (20. dubna 2017)

Po prvním poločase to vypadalo s domácí bledě. Baník si díky brankám Hrubého a Nerada vypracoval dvoubrankový náskok a nic nenasvědčovalo tomu, že by se utkání mělo dramatizovat. Jenže přišel gól Kladrubského po rohu a za pár minut srovnal Ivo Táborský. Dynamo si tak ze zápasu s Baníkem Ostrava odneslo jeden bod.

Ostrava lepší nebyla, má jasno Ivo Táborský (20. dubna 2017)

Protože Richarda Kaloda trápí problémy se zády, hraje ofenzivní univerzál Ivo Táborský celé jaro na hrotu sestavy Dynama. I díky osmému gólu Táborského v sezoně Jihočeši dokázali smazat dvoubrankový náskok ostravského Baníku a došli si pro zasloužený bod. Hned v neděli pokračují černobílí v nabitém programu v Opavě.

Jiří Kladrubský obstaral proti Baníku kontaktní gól (21. dubna 2017)

Potvrdil, že je univerzál pro všechny případy. Jiří Kladrubský se tentokrát postavil na pozici levého obránce a hrál velmi dobře. Dokonce přispěl i mimořádně důležitou brankou na 1:2, která Dynamu výrazně pomohla k zisku cenného bodu proti druhému Baníku Ostrava.