Další důležité tři body zůstávají doma, na Složišti. Béčko Dynama České Budějovice nezaváhalo a porazilo Buldoky z Karlových Varů nejtěsnějším rozdílem 1:0. O jedinou branku domácích se postaral útočník Zdeněk Ondrášek v 70. minutě utkání.

První poločas začali aktivněji hosté, když už v 5.minutě hlavičkou trefil tyč Vršeckého brány karlovarský Michal Kubice. V 15.minutě Skopalík ideálně sklepnul míč Ondráškovi, který svou střelu vyslal mimo tři tyče. O minutu později to zkoušel hostující z výhodné pozice Vlastimil Chod, ale do střely se mu šikovně postavil Mácha. Ve 20.minutě po karlovarské akci tři na jednoho, hledal hostující hráč před brankou Lukáše Hrubého, tomu však, naštěstí pro domácí včasným vyběhnutím, sebral balón brankář Dynama Vladan Vršecký. O tři minuty později měli příležitost ke skórování hráči domácího celku. Michal Rakovan pálil, míč se odrazil od hráčů v žlutozelených barvách k Mašátovi, který protáhl Jana Četverika. V 25.minutě vyslal ze své kopačky, hráč hostí, Lukáš Hrubý tvrdou bombu ze 30 metrů do rukavic Vršeckého. O čtyři minuty zahrozil taktéž tvrdou střelou z hranice vápna Vladimír Dobal, Četverik se však vyznamenal a lvím skokem změnu stavu nepřipustil. Ve 32.minutě stála paní štěstěna na straně juniorky Dynama, Libor Tafat našel Lukáše Hrubého, který v jasné tutovce hlavičkou trefil Mašáta. O osm minut později chtěl karlovarský Řezáč překvapit točenou střelou Vršeckého, ale marně.

Po změně stran v 55.minutě nikým neatakovaný Lukáš Hrubý střílel do náruče Vršeckého. O deset minut déle poslal zprava míč před bránu kapitán Západočechů Karel Tichota, ani jeden z jeho dvou spoluhráčů míč skluzem před domácí svatyní nezasáhl, a tak trval i nadále bezbrankový stav 0:0. O dvě minuty se zrodila zatím největší tutovka domácích, ale Plichta příležitost ke skórování promarnil. V 70.minutě se dostal před hostujícího brankáře Martin Jasanský. Četverik míč nešikovně vyrazil,ten se tak dostal ke Zdeňku Ondráškovi, který ho bez větších problémů uklidil do odkryté branky. O tři minuty déle to zkoušel nepřesně z pravé strany šajtlí Michal Mašát.V 85.minutě bylo na Složišti všem pěkné horko, a to když se Jaroslav Nerad objevil sám před Vršeckým, který na brankové čáře čaroval. O minutu později se po pravé straně dostal Ondrášek až do vápna, kde zkoušel lobem překvapit Četverika, to se mu však nepovedlo, a tak tři body zůstávají na doma.