Fotbalisté rezervního týmu Dynama si na své konto připsali další porážku, když v rámci 3. kola České fotbalové ligy prohráli v Králově Dvoře 1:3. I přes zlepšený výkon ve druhém poločase se jim vyrovnat nepodařilo, a tak má českobudějovická juniorka po třech odehraných zápasech na svém kontě pouze jeden bod.

Úvodních deset minut byla hra obou celků opatrná, přesto se mohli dostat domácí do vedení. Nejprve se mladík Vlk, jenž strážil svatyni Českých Budějovic, vytáhl při velké šanci královedvorského Veselého, po chvilce zneškodnil i pokus exligisty Saboua. Dynamo o sobě dalo poprvé vědět až v minutě 19., Mácha však svou hlavičku nenamířil mezi tři tyče. O tři minutky později se však už skóre utkání měnilo. Rohový kop přetavil ve vedení Kyklhorn -1:0. Uběhlo zhruba 120 vteřin a domácí jásali podruhé. A opět po standardní situaci. Trestný kop tečoval za Vlkova záda stoper Králova Dvora Šilhavý -2:0. Jihočeši nesložily zbraně a zvýšili aktivitu směrem dopředu. Ta přinesla své ovoce, i když střelcem branky byl domácí Michal Novák , který si ve skrumáži před brankou srazil míč do vlastní sítě -2:1. Zbytek prvního dějství byl ale v režii Středočechů. Těsně před poločasovým hvizdem mohl svůj kiks napravit M. Novák. To by však musel lépe zužitkovat elegantní přihrávku do uličky od útočníka Veselého.

Tempo ve druhé části hry poněkud opadlo a šancí bylo poskrovnu. Zadáci domácího mančaftu sice často chybovali, hostům se však zejména ve finální fázi nedařilo zpřesnit přihrávku. S přibývajícím časem stoupala i nervozita na obou stranách. Konečnou podobu výsledku dal nakonec v 85. minutě duelu po pěkné kombinaci umístěnou ranou střídající Bláha -3:1. Povedenou dalekonosnou střelou tak pečetil první vítězství "Cábelíků" v této sezóně a posun na désátou příčku. Naopak budějovická rezerva se s jedním získaným bodem krčí na šestnácté ( první sestupové) pozici.