Sobotní dopoledne nepřilákalo do Krče příliš mnoho diváků. Sparta Krč se po svém návratu do ČFL dost trápí a drží se u dna tabulky. Naopak Jihočeši začali tuto sezónu skvěle a i nadále přes pár klopýtnutí pokračují v dobrých výkonech. Poslední vzájemný souboj vynesl body domácím, kteří chtěli své fanoušky potěšit před pádem do divize. Proti Dynamu se jim daří. V tomto zápase Krči k výhře stačila jedna branka.
Výkop měli domácí. První minuty se odehrávaly více méně u půlící čáry. Ve 4. minutě získala Krč přímý volný kop, který Viskup rozehrál přímo do náruče gólmana Křížka. Vzápětí poslal Pouzar příliš dlouhý centr na Svobodu, tudíž byl gólman u míče dříve. Týmy se tak trochu oťukávaly. V. 11. unikl Svoboda po pravé straně, zkusil prudkou kolmici na Matouška, ale druhý útočník míč nestihl. O minutu později spolupráce Marušky se Svobodou nakonec nepřinesla ani rohový kop, ač se o něj hráči snažili. Ve 14. minutě zkoušel domácí Švejdík střelu z cca 30 metrů po zemi, ale brankář Jihočechů si ji pohlídal.

Na druhé straně pronikl obranou Hrbáč, Matoušek byl faulován a z přímý volný kop Picky vyrazil Šilhavý na roh. V 18. zatoulaný míč dostihl rychlý Svoboda, kterého po odcentrování balonu do pokutového území skolil Soukup. Z následné standardky zamířila hlavička Peroutky nad břevno. V těchto minutách měli více ze hry hosté, ale svou mírnou převahu nedokázali využít. Ve 20. získala Sparta výhodu přímého volného kopu z cca 30 metrů. Švejda míč ale k nelibosti diváků poslal zcela mimo branku. Obrany byly i nadále pozorné. Ve 23. se Svoboda zbavil svého strážce, přihrávku ale Maruška nestihl, míč převzal Pouzar, jenže mířil jen do zad obránce. V dalších minutách obešel Švejdík Pouzara, jeho střela šla mimo tři tyče, Budějovice získaly standardku, Mašát rozehrál přímo do zdi a chvíli na to získalo Dynamo druhý roh, který mířil do rukavic Šilhavého. Hosté se snažili kombinovat, ale akce jim kazili pozorní zadáci. Po půlhodině se hrálo opět jen mezi šestnáctkami a diváci žádnou zajímavou akci zatím skutečně neviděli. Hra byla sice svižná, nenesla ale plody v podobě gólů. Dvě minuty před koncem využili chvilkové nepozornosti v českobudějovické obraně Viskup s Jandzíkem, druhý jmenovaný vylákal z branky i gólmana Křížka a střelou po zemi rozvlnil síť svatyně hostí – 1:0. Závěr půle díky vstřelenému gólu patřil Pražanům, ale druhý gól už nepadl. Před Švejdíkem po autovém vhazování ukryl míč do bezpečí Křížek.

V úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky se zdálo, že Dynamo vlétne na soupeře jako vichřice. Zdání však bylo jen chvilkové. Ve 47. vyrážel střelu Jandzíka Křížek do autu a Krč začala více faulovat. O půl minuty později bylo ale před budějovickou brankou neskutečné horko, když se postupně zprava i zleva pokoušeli prosadit Horkavý, Kunt a Jandzík, stříleli do Křížka a do tyčí, až získali rohový kop a z něj šla po odvrácení míče střela Horkavého opět do tyče! V 52. se u balonu ocitli Jihočeši, přihrávka Aleše Matouška našla Mašáta, a ten poslal pozdrav Šihlavému v podobě pozemní střely. Další únik Matouška hasil opět pozorný domácí brankář. V 59. se o akci pokusil Svoboda, který naservíroval míč Hrbáčovi, jeho pokus ale zamířil mimo levou tyč. V 57. měli další velkou šanci Sparťané, když se vydařil únik Viskupovi, došel sám až do pokutového území, ovšem jeho střelu vykopl nohou pohotově Křížek. Hrálo se opět svižně a hráči chodili důrazně do soubojů, takže se často ozývala píšťalka sudího Drábka. V 61. po rozehrání dalšího z přímých volných kopů domácích mířil hlavička Kounovského těsně mimo levou tyč. Budějovice zkusily kombinaci ve středu hřiště, Švehla poslal vysokou hlavičku Svobodovi, střela však skončila na boční síti.

Čtvrt hodiny před koncem se zdálo, že Krč svůj jednobrankový náskok bude chtít stůj co stůj udržet a soustředila se hodně na defenzívu. Dynamo se přesto snažilo alespoň vyrovnat. Bohužel ale hodně míčů z kopaček Jihočechů končilo u kopaček soupeře. Minuty ubíhaly a skóre se neměnilo. V 87. se fanoušci dožadovali penalty po faulu hostující obrany u hranice velkého vápna, sudí však nařídil přímák od šestnáctky. Viskup jej rozehrál vysoko nad břevno a diváci o něm prohlásili, že je „trouba“. Budějovičtí pak získali dva rohové kopy za sebou, ani jeden ovšem vyrovnání nepřinesl. Domácí pak získávali čas taktickým střídáním. České Budějovice se ale tentokrát prosadit nedokázaly, a tak získala Sparta Krč za jedinou branku celé tři body.