Porážkami na hřišti Slovácka zakončily ligový podzim dorosty Dynama. Starší podali dobrý výkon, v první půli neproměnil Kaňák velkou příležitost a ještě čtvrt hodiny před koncem drželi hosté bezbrankovou remízu. Jenže potom se krásně trefil z dálky domácí hráč a do otevřené obrany inkasovalo Dynamo podruhé. "Mrzí mne, že soutěž končí a musím kluky pochválit za převedený výkon," vyprovodil svůj tým do zimní přestávky trenér Petr Skála.

Mladší vstoupili nešťastně do obou poločasů a poté Slovácko nad nešťastným soupeřem své vedení už jen zvyšovalo. Skóre se zastavilo na konečných 4:0 a kouči Zdeňku Čadkovi nebylo do smíchu. Zvlášt, když bude mít přes zimu mnoho práce s doplněním kádru: "Tímto zápasem se s některými hráči loučíme, pět fotbalistů přechází do béčka staršího dorostu. Konkrétně jde o Kaláška, Nohavu, Plišku, Bobka a Rakovana. My budeme shánět po kraji nové posily."

Starší dorost, 1. liga: Slovácko - Dynamo 2:0 - více o zápase
Mladší dorost, 1. liga: Slovácko - Dynamo 4:0 - více o zápase