V poměrně brzký ranní čas a před nevalnou návštěvou přivítalo Béčko, v rámci Zimní ligy, tým Jankova. Od prvních minut bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem a po pár minutách hry se z penalty trefil Tomáš Maruška. Vedoucímu celku krajského přeboru sice nechybělo nasazení, na aktivně hrající juniorku to ale rozhodně nestačilo.

Velice elasticky působící obrana B týmu působila svými útočnými výpady soupeři značné potíže. Důkazem budiž Jančovičem nastřelená týč brány Jankova. O pár minut později se Béčko opět dočkalo gólové radosti. Nikým nehlídán, zvyšoval na 2:0 Pavel Čančura. Před odchodem do kabin, ještě vystrašil hostujícího brankáře Tomáš Maruška.

Do druhého poločasu naběhla juniorka ve zcela jiném složení. To ale vůbec nebránilo Liboru Matouškovi, aby krátce po přestávce zvýšil na 3:0. Následně rezerva trochu ubrala plyn a nechala svého soupeře trochu si zahrát. Ve vážnější šanci Jankova zaváhal gólman Skála, kterému vypadl centrovaný míč. Rozhodčí ale nepřipustil žádnou komplikaci výsledku a branku neuznal. Domácí s výsledkem spokojeni a hosté smířeni, utkání spíše sporadicky dohrávali.

Ing. Petr Skála: Myslím, že tři nula je dobrý výsledek. Spíše mě mrzí, že za tohoto stavu jsme přestali hrát. Možnosti jsme měli. Super hřiště i přístup soupeřů. Až na jednu chybu, kdy měl soupeř šanci to bylo dobré. Je to příprava a tak se to musí brát. Samozřejmě každý chce vyhrát. Ke stoprocentní spokojenosti trenéra přece jenom trochu chybělo. „Chtěl bych ještě trochu víc od hráčů. Chtěl bych, aby tam byla první přihrávka, aby tam bylo nabíhání a takovýhle věci.“ V hodnocení neopomněl Skála zmínit ani hráče, kteří se mu do kádru vrátili z hostování: „Já jak je znám, tak mě nikdo z nich nezklamal. Odvádějí přesně to, co jsem od nich chtěl a co jsem od nich čekal.“